Login:
Hasło:
Trener Proforma – Treningi Personalne na Śląsku

ul. Nałkowskiej 16a
41-700   Ruda Śląska
woj. śląskie

tel.: 794 599 444

Aktualności  

pan józef.jpgAneta odchudzanie ma już za sobą,

natomiast racjonalne, zdrowe żywienie i aktywność fizyczna towarzyszy jej już cały czas.

 

anetamusiała.jpg 

 

zbyszekgajdzinski.jpg 

jolajanik.jpg 

leszekrożalski.jpgDaria biorąc udział w "Projekcie PROFORMA"

dzięki naszym trenerom osiągnęła spadek 12kg masy ciała w ciągu 2,5 miesiąca.

projekt_proforma_daria.jpgkarinakosik.jpg 

robertarian.jpgbarbarawilczak.jpg Przed rozpoczęciem odchudzania rozmiar ubrań 44 a czasem 46. W dniu dzisiejszym 38 a nawet w szafie są już 36. Na zdjęciu jest w swoich jedynych starych spodniach, które zostawiła bo całą resztę ciuchów wyrzuciła bo już nigdy nie wróci do swojej poprzedniej wagi. Na początku współpracy nie chciała żadnych zdjęć ale obiecała, że jak osiągniemy sukces to zgodzi się na udostępnienie co właśnie czynimy. Jesteśmy z Pauliny bardzo dumni.

paulinaszopa.jpg 

kasiaszubińska.jpg   Dokładnie pamiętam moją rozmowę z Wojtkiem sprzed kilku miesięcy. Wojtek chciał zapisać się po prostu na siłownię a z mojej strony padło pytanie " Czy chcesz chodzić na siłownię jak całe mnóstwo osób i po kilku miesiącach ćwiczeń zrezygnować bo efekty będą mizerne ? Czy chcesz się zająć tym konkretnie i w przeciągu paru miesięcy zrobić to co wielu nie udaje się przez lata?" Jego odpowiedź widzicie na zdjęciu. Gratulację Wojtek !!!

wojtekchromy.jpg Podsumowanie współpracy z Izą. 
Zaczynała z wagą 66,6kg, po trzech miesiącach straciła 10kg
Co więcej, zredukowała tkankę tłuszczową o 8,3%
Ponadto nieco odmłodniała, jej wiek metaboliczny wskazywał troszkę ponad 40 lat, obecnie - 23 lata!
Jeszcze raz gratulacje i dziękuję za współpracę.

grupa_proforma_Iza.jpgKamil miał 121,8 kg, 29,2 % tłuszczu a wiek metaboliczny 47 lat. 1 czerwca jego masa ciała to 101,3 kg, tkanka tłuszczowa 20,4 % wiek metaboliczny 28 lat. Kamil osiągnął świetny efekt mimo, że miał bardzo mało czasu z powodu obowiązków zawodowych ale nie stosował wymówki typu " nie mam czasu. Gratulacje Kamil i dzięki za owocną współpracę.

kamilrohr.jpgasiatrocha.jpg 

olakowalska.jpgNieco ponad 3 miesiące współpracy...

tatianapaterok.jpgAndrzej jest doskonałym przykładem tego, że "kilogramy" nie są najważniejszym wyznacznikiem efektów.
Nastąpiła u niego tzw. rekompozycja sylwetki, czyli jednoczesna redukcja tkanki tłuszczowej i lekka nadbudowa tkanki mięsniowej.

Więcej faktów: 
poziom tkanki tłuszczowej (przed): 15,5%
poziom tkanki tłuszczowej (aktualnie): 9,7%
masa tkanki mięśniowej (przed): 55,2kg
masa tkanki mięśniowej (aktualnie): 56,5kg

andrzejsroka.jpgPamiętam dzień w którym zaczynaliśmy współpracę. Sonia miała wtedy bardzo złe relacje z jedzeniem, doprowadziła wręcz do patologii organizmu jedząc zdecydowanie za mało. Krótko mówiąc była niedożywiona, dlatego też współpracę rozpoczęliśmy od odbudowy zniszczonego metabolizmu i odżywienia organizmu poprzez dostarczenie odpowiedniej ilości makroskładników i uzupełnienia niezbędnych mikroelementów.

Niestety coraz częściej obserwuje się skrajne niedożywienie organizmu. Dotyczy to głównie osób, które "całe życie są na DIECIE", bądź schodzą do bardzo niskiej podaży kalorycznej przez co organizm nie jest w stanie prawidłowo funkcjonować.

Na chwilę obecną jestem spokojny, że Sonia poradzi sobie w dalszym, normalnym funkcjonowaniu. Ma świadomość tego jak racjonalnie się odżywiać, a i w jej codzienności nie zabraknie miejsca na odstępstwa.
 

grupa_proforma_Sonia.jpgPrzedstawiamy efekt 4-miesięcznej współpracy. 
Jest to czas w którym Ola zmieniła całkowicie swoje nawyki żywieniowe, a efekt wizualny jest jedynie "skutkiem ubocznym".
Co więcej... Na pierwszej konsultacji analizator składu ciała ocenił Olę na 42 lata, na chwilę obecną wskazuje 25 lat.
Pamiętajcie też, że spadek wagi niezawsze wiąże się ze utratą tkanki tłuszczowej.
W przypadku Oli na 15kg straconych przepaliliśmy 12kg tłuszczu. Dobra robota!
 

grupa_proforma_Aleksandra.jpgZ Grzegorzem znamy już się od wielu lat i jak go pamiętam miał nadwagę. Jednak przed odchudzaniem w Projekcie Proforma samemu zastosował dietę i stracił około 20 kg by następnie wrócić do swojej masy ciała. Z nami spróbował ponownie i jak widać na zdjęciu etap odchudzania został zrealizowany. Jednak to jest dopiero 1/3 sukcesu. Zaczynamy teraz etap stabilizacji, który też nie jest gwarantem, że waga nie wróci. Najistotniejszym etapem jest to co Grzegorz będzie robił po zakończeniu współpracy z nami. Jakie będzie jego podejście do odżywiania? Czy będzie wiedział co doprowadzi go znowu do nadwagi a co pozwoli mu zachować szczupłą i wysportowaną sylwetkę nie tracąc przyjemności z jedzenia? Uważam, że jeżeli 3 etap nie zakończy się sukcesem to dwa pierwsze są bezużyteczne.
 

grupa_proforma_Grzegorz.jpg Z Anetą działamy w 100% za pośrednictwem on-line. Mimo tego efekty naszej współpracy są takie same jak przy współpracy stacjonarnej. Przed nami jeszcze trochę pracy ale w dniu dzisiejszym jej waga wskazała równe 60 kg. Był okres, w którym jej spadek masy ciała zwolnił ale Aneta doskonale wie, że kilogramy nie lecą w dół przez cały czas. Jest wytrwała i konsekwenta dlatego wspólnie osiągniemy cel.

anetakurczek.jpg