Login:
Hasło:
Trener Proforma – Treningi Personalne na Śląsku

ul. Nałkowskiej 16a
41-700   Ruda Śląska
woj. śląskie

tel.: 794 599 444

Projekt Proforma


Cześć! grupa_proforma.jpg

Przypuszczamy, że jeśli trafiłeś na naszą stronę to, jesteś zainteresowany poprawą swojego stanu zdrowia i samopoczucia. Możesz to zrobić poprzez wprowadzenie zmian w swoim życiu - odżywianiu oraz wdrożeniu aktywności fizycznej. Mamy nadzieję, że zaakceptujesz bezpośrednią formę, jaką się do Ciebie zwracamy. Jest taki zwyczaj, ponieważ tworzymy jeden wielki zespół osób, z którymi pracujemy. Nazwaliśmy go Grupa Proforma. Zespół gra o wspólne zwycięstwo, więc pomaga nam w tym lepsza komunikacja.

W Polsce mamy już do czynienia z epidemią otyłości - 64 procent mężczyzn i 49 procent kobiet ma nadmierną masę ciała. Postawiliśmy sobie ważny cel. Chcemy przywrócić właściwą masę ciała jak największej liczbie osób poprzez indywidualną współpracę stacjonarną oraz on-line. Wiemy, że nie możemy działać masowo, ponieważ ucierpiałaby wtedy jakość naszych usług. Toteż, wykorzystując dostępne źródła komunikacji, będziemy propagować działania korzystnie wpływające na zdrowie.

 

Większość osób decyduje się działać dopiero wtedy, gdy sytuacja jest już poważna. Gdy tak już się stało, to wiedz, że wiele możesz zmienić w swoim życiu. Jednak potrzebna Ci będzie do tego determinacja.

 

Zacznijmy od aspektu zdrowotnego…
Choroby układu krążenia, układu oddechowego, cukrzyca, nadciśnienie, nowotwory czy choroby autoimmunologiczne to tylko część chorób przewlekłych, które są najczęstszą przyczyną zgonów na świecie. Co jest ich powodem? Odpowiedz jest prosta:
styl życia, błędne odżywianie, brak aktywności fizycznej, stres i wszelkiego rodzaju nałogi. Warto więc zastanowić się, czy wolimy leczyć się, czy zapobiegać?

 

Kolejnym poważnym problemem jest nadwaga, która prowadzi do otyłości. Kiedyś dotyczyła osób, które nadzwyczajniej “obżerały się” - dziś sprawa nie jest już tak prosta. Paradoksalnie osoby otyłe są często skrajnie niedożywione.

 

Jak jest w Twoim przypadku? Czy to pierwsza próba odchudzania? Miej świadomość tego, że pozbycie się zbędnych kilogramów to dopiero część sukcesu. Znacznie ważniejsze jest ustabilizowanie osiągniętych efektów, odpowiednie wyprowadzenie z diety redukcyjnej i przygotowanie do dalszego funkcjonowania po zakończeniu odchudzania.

 zdjęciewtle2 (fb)poprawka2.png


Czym jest projekt Trener Proforma?

Długo zastanawialiśmy się jaka forma współpracy będzie najbardziej efektywna. Po pierwsze postawiliśmy się w sytuacji naszego potencjalnego klienta. Zadaliśmy sobie pytanie:

Czego sami oczekiwalibyśmy, mając podobny problem, biorąc pod uwagę nasze możliwości i dyspozycyjność? Po wielu dyskusjach i głębszym zastanowieniu połączyliśmy niezbędne aspekty współpracy w całość. Tak powstał nasz projekt, 

który polega na ścisłej współpracy z trenerem prowadzącym.

Nasza oferta zwrócona jest do każdego, kto chce przejąć kontrolę nad swoim ciałem oraz jego możliwościami, a jednocześnie czerpać radość z życia. Sylwetkowe rezultaty są tylko efektem ubocznym odkrywania w sobie prawdziwej pasji.
Najczęściej spotykane cele osób, z którymi współpracujemy:

  • redukcja nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej

  • poprawa sylwetki

  • poprawa stanu zdrowia i samopoczucia

  • zwiększenie wydolności i kondycji fizycznej

  • poznanie zasad racjonalnego odżywiania

Prowadzimy osoby w różnym wieku i stopniu wytrenowania.
Jednak wszystkich naszych podopiecznych łączy determinacja i wzajemne zaufanie.